Ekskursijas

Trešdienas - senioru dienas LOC! Pirtiņu siltums Liepājas Olimpiskā centra SPA kompleksā un svaigas "gotiņkonfektes" Saldū!


Sākums: 18.10.2023 8:00
Beigas: 18.10.2023 ~21:00
Dienu skaits: 1

 

 

 

 

 

 

8:00 izbraukšana no Rīgas, pieturvietas pie Zinātņu akadēmijas.

 

Rīta pauze ceļā.

 

Ekskursija un konfekšu "Gotiņa" degustācija "Saldus pārtikas kombinātā"

"Saldus pārtikas kombinātā" top piena konfektes "Gotiņa”, īrisi, šerberti, marmelādes un konfekšu krēmi no dabīgām izejvielām. Svaigo pienu uzņēmums iegūst no vietējām zemnieku saimniecībām, arī citas ražošanas procesā nepieciešamās izejvielas iegūst tuvākajā apkaimē. Dabiskās piena konfektes "Gotiņa" tiek ražotas bez pārtikas piedevām, turklāt katra konfekte tiek ietīta ar rokām. Skatīsimies filmu, kā top gardās konfektes, degustēsim un iemēģināsim roku Gotiņu ietīšanā!

(Cena: 5 EUR/pers.)

 

Pusdienas bistro tipa kafejnīcā Saldus pievārtē.

 

Brīvs laiks (~3h) pirtiņu un burbuļvannu baudīšanai Liepājas Olimpiskā centra SPA centrā.

Apmeklētāju priekam šeit pieejamas:

LIELAIS SPA BASEINS
Kaskāžu komplekts dod iespēju izmēģināt spēkus peldot pret straumi, kā arī baudīt spēcīgu masāžas efektu. Grīdas masāžas platformas savukārt patīkami masē kāju pēdas. Gaisa masāžas sols veido patīkamu gaisa burbulīšu masāžu, kas atbrīvo un viegli masē visu ķermeni. Kalnu upes imitators veido lokveida straumi, kurā var izbaudīt straujas upes plūsmas radīto peldēšanas sajūtu. Masāžas „pakavs” ir telpa ar „šarko” dušai līdzīgu efektu, kas veic masāžu no dažādām pusēm.
 
MAZAIS SPA BASEINS
Mazajā SPA baseinā apmeklētāji var izbaudīt „pērļu masāžas” efektu, guļot uz speciālām masāžas gultām. Jau sen zināms, ka ūdenim ir nomierinoša ietekme un, tas spēj atbrīvot un relaksēt gan ķermeni, gan prātu. Mazajā SPA baseinā ikviens var baudīt patīkamu ūdens masāžu, kura uzlabo apmeklētāja labsajūtu un palīdz ilgāk palikt jaunam.
 
AUKSTAIS BASEINS
Ir piemērots ķermeņa atvēsināšanai pēc pirts lietošanas. Ieteicamais apmeklējuma laiks ir līdz 30 sek.
 
MASĀŽAS SPA BASEINI
Trīs masāžas baseinos iespējams izbaudīt siltā ūdens relaksējošo iedarbību savienojumā ar gaisa un ūdens masāžu. Masāžas SPA peldbaseins ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem. SPA baseinos katrs var izvēlēties, vai relaksēties dzīvespriecīgā atmosfērā vai mierīgi vērot, kas notiek apkārt un baudīt pelnīto un ilgi gaidīto atpūtu.
 
BĒRNU ROTAĻU LAUKUMS
Bērniem ir iespēja jautri pavadīt laiku rotaļājoties ar dažāda veida ūdens atrakcijām. Mazākie apmeklētāji var slidināties pa slidkalniņiem, izjust ūdenskrituma radīto ūdens strūklu un pastaigāties starp strūklakām. Rotaļu laukums vienmēr ir priekpilns, jo tajā satiekas gan smieklu skaņas, gan skaņas, ko rada šļakstošais ūdens, un centrā tam visam atrodas priecīgi un smaidoši bērni.
 
LEDUS ISTABA
Ir piemērota ķermeņa atvēsināšanai pēc pirts lietošanas.
 
SĀLS SAUNA
Sāls kristāli jonizē gaisu ar negatīvajiem joniem; sāls kristālam uzsilstot, jonizēšanas spējas palielinās. Jāuzsver, ka sāls saunai piemīt ne tikai relaksācijas, bet arī ārstniecisks efekts, kas labvēlīgi ietekmē ādu un plaušas. Turklāt sauna ir aprīkota ar relaksējošu mūziku. Pirms saunas lietošanas ir nepieciešams nomazgāties dušā, bet pēc saunas lietošanas vēlams noskaloties ar vēsu ūdeni, vai apmeklēt auksto baseinu. Ieteicamais saunā uzturēšanās laiks ir 10 min.
 
TURKU PIRTS
Jau tradicionāli Turku pirtī tās apmeklētāji karsējas uz karstiem marmora soliem. Pirtī gaiss ir maksimāli mitrs un aromatizēts ar dabīgām eļļām ķermeņa kopšanai un inhalācijai. Tas labvēlīgi ietekmē ādu un plaušas. Turklāt pirts ir aprīkota ar relaksējošu mūziku. Pirms pirts lietošanas ir nepieciešams nomazgāties dušā, bet pēc pirts lietošanas vēlams noskaloties ar vēsu ūdeni, vai atvēsināties aukstajā baseinā. Ieteicamais uzturēšanās laiks pirtī ir 10 min.
 
AROMĀTISKĀ SAUNA
Gaiss ir samitrināts un aromatizēts ar dabīgām eļļām ķermeņa kopšanai un inhalācijai. Tās labvēlīgi ietekmē ādu un plaušas. Turklāt sauna ir aprīkota ar relaksējošu mūziku. Pirms saunas lietošanas ir nepieciešams nomazgāties dušā, bet pēc saunas lietošanas vēlams noskaloties ar vēsu ūdeni, vai atvēsināties aukstajā baseinā. Ieteicamais saunā uzturēšanās laiks ir 10 min.
 
SAUĻOŠANĀS ZONA
 Sauļošanās zonā klienti var izbaudīt Alpu sauli un baudīt mierīgo skatu, kurš paveras no sauļošanās zonas uz Liepājas Raiņa parku. Nav nepieciešams doties uz siltajām zemēm, lai iegūtu zeltainu iedegumu. Šeit, kompleksa sauļošanās zonā, apmeklētāji var baudīt vasaru un siltos Alpu saules starus jebkurā gadalaikā. Ikviens var izvēlēties apmeklēt lielāko un modernāko Baseins&SPA kompleksu Kurzemē.
 
ATRAKCIJU DUŠAS
Apmeklētājam ir iespēja izvēlēties ieslēgt atrakciju dušu programmas ar dažādu ūdens temperatūru, dažādiem dušas viediem un ūdens aromatizāciju. Ieteicamais dušā uzturēšanās laiks ir 1 min.
 
SPAINIS- ŪDENSKRITUMS
Ir piemērots ķermeņa atvēsināšanai vienam cilvēkam pēc pirts lietošanas. Ieteicamais dušā uzturēšanās laiks ir 15 sek.
 
APSILDĀMAIS SĒDEKLIS
Anatomisks sēdeklis ar apsildāmu virsmu ir piemērots ķermeņa sildīšanai un atpūtai.Pirms lietošanas ir nepieciešams nomazgāties dušā.

(SPA centra apmeklējums - standarta cena - 22EUR, trešdienās pensionāriem 25% atlaide (uzrādot apliecību!) - 16.50EUR)

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap 21:00

 

Ekskursijas cena: 38 EUR

Cenā ietilpst: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā neietilpst: degustācijas, ēdināšanas izmaksas, SPA centra apmeklējums u.c. personīgie izdevumi

 

Papildus info un pieteikšanās - info@jaunirakursi.lv vai 29257464


Pievienotie attēli