Ekskursijas

Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā! Spāres muiža ar slīcinātiem kliņģeriem, burvīgs skats uz Usmas ezeru un Morica salu no Ūdru kalna, Talsu kalni un pakalni


Sākums: 03.06.2023 13:00
Beigas: 04.06.2023 ~00:30
Dienu skaits: 2

 

 

 

 

 

 

Ekskursijas programmā:

Plkst. 13:00 izbraukšana no Rīgas, pieturvietas pretī Zinātņu akadēmijai

 

Pusdienas Talsos bistro


 

 

18. gadsimtā celtā Spāres muiža lepojas ar ainavisku parku un neparastām divu laidumu ieejas kāpnēm, bet pagraba griestus te tur un rotā sarkanu ķieģeļu velves. Pēc baronu Grothusu aizceļošanas 1940. gadā muižā iekārtota skola, kurā nekad nav skanējis elektriskais zvans. Nu muiža, gādīgu roku pieskatīta, pastāv kā vietējais radošās, kultūras un sabiedriskās dzīves centrs, bet ciemiņus te cienā ar slīcinātiem kliņģeriem. Ar ko tie atšķiras no ūdens kliņģeriem, tas katram pašam jāuzzina muižu apmeklējot!

 (Ekskursija muižā un slīcinātie kliņģeri ar tēju un kafiju – 5.50 EUR, pensionāriem 5 EUR)

 

Ūdru kalna skatu tornis. 26 m augstais koka tornis atrodas Ūdru kalnā, Usmas ezera ziemeļaustrumu krastā. No torņa skatu laukuma lieliski var redzēt Usmas ezeru ar leģendāro Moricsalu un citām salām, Usmas ieplakas plašos mežu masīvus, tuvumā esošo Stendi un Mundigciemu, skaidrā laikā - pat Talsus. Neaizmirstams skats paveras arī uz Ugāles baznīcas torni!

 

Neliela pastaiga Talsos

 

Plkst. 20:00 sāksim baudīt Raimonda Tigula  Ārpasaules mūziku Tiguļkalnā! Pats komponists šo maģisko vietu Talsos mēdz saukt par brīvdabas katedrāli! Baudīsim šo maģisko vietu, mūziku un vakaru Talsos!

Uzmanību! Koncerts notiek brīvā dabā, vēlams paņemt līdzi saliekamo krēslu, pledu vai sedziņu sēdēšanai. 

(Bezmaksas pasākums) 

 

~ 00:30 atgriešanās Rīgā

 

Ekskursijas cena: EUR 30

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apskates objektos, ēšanas maksas

 

Pieteikšanās ekskursijai pa tālruni 29257464 vai info@jaunirakursi.lv


Pievienotie attēli